10minuta lajme shqip blue1
Ryva Kajtazi - Santorini

24 May 2019
Muzik Shqip - Ryva Kajtazi - Santorini

Ryva Kajtazi - Santorini (Official Video), kengetarja e njohur Ryva Kajtazi pas nje pauze te gjate ka vendosur qe te vije me projket te ri Muzikor, kenga e saj me e re titullohet "Santorini"kjo kenge vjen me Muzik dhe Orkestrim te punuar nga Ardian Kastrati, kurse me Tekst nga Aida Baraku, kenga "Santorini" gjithashtu edhe e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur UrbanGraphics.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android