10minuta lajme shqip blue1
Blake - Nikotina

29 May 2019
Muzik Shqip - Blake - Nikotina

Blake - Nikotina (Official Video), kengetari Blake ka publikuar kengen e re e cila titullohet "Nikotina", kenga vjen me Tekst te shkruar nga vet Blake, kurse Muzika eshte punuar nga Rzon, Videon e ka realizuar Valon Aziri, kjo keng eshte publikuar te kanali personal te BLAKE.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android