10minuta lajme shqip blue1
NRG BAND - Prej teje

29 May 2019
Muzik Shqip - NRG BAND - Prej teje

NRG BAND - Prej teje (Official Video), kenga me e re e NRG Band eshte publikuar ne Youtube, kjo keng vjen me Muzik nga vet kengetari Besnik Qaka dhe me Tekst te shkruar nga Muma, kenga "Prej teje" gjithashtu eshte e realizuar edhe me Videoklip shume te bukur i cili eshte xhiruar nga produksioni BUG Production.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android