10minuta lajme shqip blue1
Elgit Doda - Larg

29 May 2019
Muzik Shqip - Elgit Doda - Larg

Elgit Doda - Larg (Lyrics Video), kengetari i njohur Elgit Doda sapo ka postuar kengen e tij me te re e cila eshte publikuar ne Youtube si Audio, kjo keng eshte punuar me Muzik dhe Tekst nga vet kengetari, kurse Video e ka bere KOPSA, kjo keng gjithashtu eshte publikuar si premier ne kanalin zyrtare te O2 Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android