10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri - La Reina

29 May 2019
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri - La Reina

Dafina Zeqiri - La Reina (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e kerkuar Dafina Zeqiri ka ardhur me keng te re, kenga mban titullin "La Reina" dhe eshte e realizuar me Videoklip ne te cilin Dafina vjen shume seksi dhe provokuese, "La Reina" vjen me Tekst te shkruar nga Arjanit Palaj dhe Will Rodriguez, poashtu kenga eshte publikuar ne Youtube te kanali Dafina Zeqiri.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android