10minuta lajme shqip blue1
Genc Prelvukaj feat ESTTO - Orhidea

01 Jun 2019
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj feat ESTTO - Orhidea

Genc Prelvukaj feat ESTTO - Orhidea (Official Video), kengetari Genc Prelvukaj ka publikuar kengen e tij me te re, kenga e re vjen ne bashkpunim me Estto, kjo keng gjithashtu eshte e realizuar edhe me nje Videoklip veror per te cilin eshte kujdesur Black Fish, kurse Muzika dhe Teksti eshte punuar nga dyshja Genci dhe Estto.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android