10minuta lajme shqip blue1
Geasy/Majk/Onat - Vamos

01 Jun 2019
Muzik Shqip - Geasy/Majk/Onat - Vamos

Geasy/Majk/Onat - Vamos (Official Video), reperi Geasy, Majkt dhe Onat kane publikuar bashkpunimit e tyre me te ri, kenga titullohet "Vamos" dhe eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BABASTARSchannel, treshja e njohur eshte kujdesur vet per realizimin e kenges dhe Tekstit, kurse Klipi eshte xhiruar nga produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android