10minuta lajme shqip blue1
Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë

01 Jun 2019
Muzik Shqip - Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video), kengetari Alban Skenderaj dhe kengetarja Miriam Cani kane publikuar duetin e ri, kenga me e re mban titullin "Duame", kjo kenge eshte punuar nga Lorenc Aliaj, kurse Teksti eshte shkruar nga vet Albani, poashtu "Duame" eshte e kompletuar me nje Videoklip shume te bukur dhe Veror i cili eshte realizuar nga Talelli.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android