10minuta lajme shqip blue1
TNT ft. Luana Vjollca - Moj Bjondine me syte e zi

12 Jun 2019
Muzik Shqip - TNT ft. Luana Vjollca - Moj Bjondine me syte e zi

TNT ft. Luana Vjollca - Moj Bjondine me syte e zi (Official Video), Grupi TNT dhe kengetarja e njohur dhe shume e ndjekur Luana Vjollca kane publikuar duetin e tyre me te ri, kenga e dyshes vjen me Tekst te shkruar nga Ghulo dhe Luana Vjollca, poashtu kenga eshte e kompletuar edhe me Klip shume te bukur per te cilin eshte kujdersur produksioni Imagine Films.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android