10minuta lajme shqip blue1
Melinda - Pika Pika

12 Jun 2019
Muzik Shqip - Melinda - Pika Pika

Melinda - Pika Pika (Official Video), reperka Melinda Ademi sapo ka postuar kengen e saj me te re, kenga e re mban titullin "Pika Pika", per Tekstin e kenges eshte perkujdesur vet kengetarja, kurse Muzika eshte bere nga Panda Music, kjo kenge gjithashtu vjen e realizuar edhe me Klip per te cilin eshte kujdesur Valon Aziri.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android