10minuta lajme shqip blue1
Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

15 Jun 2019
Muzik Shqip - Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela (Official Video), kengetarja e njohur Kida ka publikuar kengen e re, kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetarin Ermal Fejzullahun, kenga mban titullin "Tela" dhe vjen e kompletuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Alban Selimaj, kurse per Tekstin e ka shkruar BimBimma.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android