Print this page

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

15 Jun 2019
Muzik Shqip - Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela (Official Video), kengetarja e njohur Kida ka publikuar kengen e re, kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetarin Ermal Fejzullahun, kenga mban titullin "Tela" dhe vjen e kompletuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Alban Selimaj, kurse per Tekstin e ka shkruar BimBimma.

Rate this item
(1 Vote)