10minuta lajme shqip blue1
Diona Fona - Bella Vita

15 Jun 2019
Muzik Shqip - Diona Fona - Bella Vita

Diona Fona - Bella Vita (Official Video), kenga "Belle Vita" vjen e punuar me Muzik nga BigBang, ndersa me Tekst te shkruar nga Endrit Mumajesi, "Bella Vita" vjen me Vidoklip shume te bukur i cili eshte realizuar nga produksioni Imagine Films, kenga gjithashtu eshte publikuar ne Youtube te kanali personal Diona Fona.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android