10minuta lajme shqip blue1
Tayna x Cricket - Caliente

15 Jun 2019
Muzik Shqip - Tayna x Cricket - Caliente

Tayna x Cricket - Caliente (Official Video), kengetarja Tayna sapo ka publikuar kengen e re e cila vjen gjithashtu me nje Videoklip shume te bukur i cili eshte punuar nga produksioni Entermedia, kurse me Muzik nga Cricket, "Caliente" vjen me Tekst te shkruar nga vet kengetarja, kengen e re e gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Friends Entertainment.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android