10minuta lajme shqip blue1
Skerdi X Buta - Uzi

15 Jun 2019
Muzik Shqip - Skerdi X Buta - Uzi

Skerdi X Buta - Uzi (Official Video), Skerdi ka publikuar duetin e ri i cili vjen me Buta, kenga e dyshes titullohet "Uzi" dhe eshte e realizuar me Klip te punuar nga Valon Aziri, kenga "Uzi" vjen te me Muzik nga Big Bang, kurse me Tekst te shkruar nga vet Skedi dhe Buta.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android