10minuta lajme shqip blue1
Gena - Me Fal

16 Jun 2019
Muzik Shqip - Gena - Me Fal

Gena - Me Fal (Official Video), kengetari Gena ka publikuar kengen e re, kenga titullohet "Me Fal", kjo keng vjen me Muzik te punuar nga Arsen P,kurse me Tekst te shkruar nga Endrit Mumajesi, gjithashtu kenga eshte kompletuar me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Max Production.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android