10minuta lajme shqip blue1
Majk / Geasy - Malena

16 Jun 2019
Muzik Shqip - Majk / Geasy - Malena

Majk / Geasy - Malena (Official Video), Reperi Majk ka publikuar kengen me te re e cila vjen ne bashkpunim me reperin Geasy, kenga mban titullin " Malena" dhe eshte e realizuar me nje Videoklip shume te bukur veror i cili eshte punuar nga Produksioni Imagine Films, ndersa kenga vjen me Tekst te shkruar nga vet dyshja Majk dhe Geasy, kenga e re eshte publikuar ne Youtube te kanali personal
BABASTARSchannel.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android