Print this page

Majk / Geasy - Malena

16 Jun 2019
Muzik Shqip - Majk / Geasy - Malena

Majk / Geasy - Malena (Official Video), Reperi Majk ka publikuar kengen me te re e cila vjen ne bashkpunim me reperin Geasy, kenga mban titullin " Malena" dhe eshte e realizuar me nje Videoklip shume te bukur veror i cili eshte punuar nga Produksioni Imagine Films, ndersa kenga vjen me Tekst te shkruar nga vet dyshja Majk dhe Geasy, kenga e re eshte publikuar ne Youtube te kanali personal
BABASTARSchannel.

Rate this item
(1 Vote)