10minuta lajme shqip blue1
Erza - Për Ty

16 Jun 2019
Muzik Shqip - Erza - Për Ty

Erza - Për Ty (Official Video), Erza sapo ka postuar kengen e saj te pare, kenga vjen e punuar nga Rrzon, kurse per Tekstin eshte kujdesur Erza dhe Blake, kenga "Per Ty" eshte publikuar ne Youtube te kanali ERZA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android