Print this page

Erza - Për Ty

16 Jun 2019
Muzik Shqip - Erza - Për Ty

Erza - Për Ty (Official Video), Erza sapo ka postuar kengen e saj te pare, kenga vjen e punuar nga Rrzon, kurse per Tekstin eshte kujdesur Erza dhe Blake, kenga "Per Ty" eshte publikuar ne Youtube te kanali ERZA.

Rate this item
(0 votes)