10minuta lajme shqip blue1
LILEM - Cabrio

16 Jun 2019
Muzik Shqip - LILEM - Cabrio

LILEM - Cabrio (Official Video), reperi Lilem ka lansuar projektin e tij me te ri, kenga e re mban titullin "Cabrio" dhe eshtte e relizuar me nje Videoklip shume te bukur.kenga "Cabrio" vjen me Tekst te shkruar nga vet Lilem, gjithashtu kjo keng po rezulton te jete e sukseseshme dhe po vazhdon te klikohet shume, kenga vjen premier e publikuar ne Youtube te kanali zyrtare te Mbreti Records.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android