10minuta lajme shqip blue1
Vig Poppa ft Don Phenom - Haram

20 Jun 2019
Muzik Shqip - Vig Poppa ft Don Phenom - Haram

Vig Poppa ft Don Phenom - Haram (Official Video), reperi Vig Poppa ka publikuar kengen e tij me te re, kjo kenge vjen ne bashkpunim me reperin Don Phenom, kenga e dyshes mban emrin "Haram" dhe vjen e realizuar me Videoklip. kjo keng vjen e punuar nga CekicBeatz, kurse me Tekst te shkruar nga vet Vig Poppa dhe Don Phenom.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android