Print this page

Vig Poppa ft Don Phenom - Haram

20 Jun 2019
Muzik Shqip - Vig Poppa ft Don Phenom - Haram

Vig Poppa ft Don Phenom - Haram (Official Video), reperi Vig Poppa ka publikuar kengen e tij me te re, kjo kenge vjen ne bashkpunim me reperin Don Phenom, kenga e dyshes mban emrin "Haram" dhe vjen e realizuar me Videoklip. kjo keng vjen e punuar nga CekicBeatz, kurse me Tekst te shkruar nga vet Vig Poppa dhe Don Phenom.

Rate this item
(0 votes)