10minuta lajme shqip blue1
Agon Amiga - Bobi

20 Jun 2019
Muzik Shqip - Agon Amiga - Bobi

Agon Amiga - Bobi (Official Video) reperi i njohur Agon Amiga ka lansuar kengen e re, kjo keng titullohet "Bobi", kenga e re vjen e punuar me Muzik nga Torchmusic, kurse per Tekstin eshte kujdesur vet Agoni, gjithashtu ky projekt eshte i kompletuar edhe me Klip i cili eshte realizuar nga produksioni XL Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android