10minuta lajme shqip blue1
Nexhat Osmani - M'pëlqen

20 Jun 2019
Muzik Shqip - Nexhat Osmani - M'pëlqen

Nexhat Osmani - M'pëlqen (Official Video), kenga "M'pelqen" e interpretuar nga kengetari Nexhat Osmani eshte postuar, kjo keng  vjen e realizuar me Muzik dhe Tekst nga Flow Music, ndersa me Videoklip te xhiruar nga UrbanGraphics. kjo keng gjithashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ProduksioniARBONI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android