Print this page

Nexhat Osmani - M'pëlqen

20 Jun 2019
Muzik Shqip - Nexhat Osmani - M'pëlqen

Nexhat Osmani - M'pëlqen (Official Video), kenga "M'pelqen" e interpretuar nga kengetari Nexhat Osmani eshte postuar, kjo keng  vjen e realizuar me Muzik dhe Tekst nga Flow Music, ndersa me Videoklip te xhiruar nga UrbanGraphics. kjo keng gjithashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ProduksioniARBONI.

Rate this item
(0 votes)