10minuta lajme shqip blue1
Donjeta Morina - Harrom

20 Jun 2019
Muzik Shqip - Donjeta Morina - Harrom

Donjeta Morina - Harrom (Official Video), Donejta Morina sapo ka publikuar kangen e saj me te re, kenga titullohet "Harrom" dhe eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur per te ciline shte kujdesur XL Films. Muzika eshte punuar nga 2Ton dhe Bini Diez, ndersa Tekstin e ka shkruar Ghulo.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android