10minuta lajme shqip blue1
Rina ft Adelina Ismaili - Qikat

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Rina ft Adelina Ismaili - Qikat

Rina ft Adelina Ismaili - Qikat (Official Video), kengetarja Rina ka publikuar kengen e saj me te re e cila vjen ne duet me kengetaren e njohur Adelia Ismaili. Kenga e re titullohet "Qikat", kjo keng vjen e realizuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar produksioni Filmnation. kenga "Qikat" vjen me Muzik te punuar nga dyshja Zzapn dhe Chriss, kurse me Tekst te shkruar nga Rina.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android