Print this page

Rina ft Adelina Ismaili - Qikat

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Rina ft Adelina Ismaili - Qikat

Rina ft Adelina Ismaili - Qikat (Official Video), kengetarja Rina ka publikuar kengen e saj me te re e cila vjen ne duet me kengetaren e njohur Adelia Ismaili. Kenga e re titullohet "Qikat", kjo keng vjen e realizuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar produksioni Filmnation. kenga "Qikat" vjen me Muzik te punuar nga dyshja Zzapn dhe Chriss, kurse me Tekst te shkruar nga Rina.

Rate this item
(0 votes)