10minuta lajme shqip blue1
Gent Fatali - Pak ma afer

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Gent Fatali - Pak ma afer

Gent Fatali - Pak ma afer (Official Video), kenga e re "Pak ma afer" e interpretuar nga kengetari Gent Fati eshte publikuar. Muziken e ka punuar Apollo, ndersa Tekstin e ka shkruar vet Genti, gjithashtu kenga eshte e kompletuar edhe me Klip shume te bukur te cilin e ka xhiruar Max Production. kengen mund ta gjeni tek kanali Gent Fatali.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android