10minuta lajme shqip blue1
Enis Bytyqi - Melodi

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Enis Bytyqi - Melodi

Enis Bytyqi - Melodi (Official Video), kenga "Melodi" eshte publikuar ne Youtube. kjo kenge eshte realizuar nga Rrzon, gjithashtu kengetari kengen e re e ka sjelle me nje Videoklip te cilin e ka punuar produksioni  XL films dhe Martin Flindt.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android