Print this page

Enis Bytyqi - Melodi

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Enis Bytyqi - Melodi

Enis Bytyqi - Melodi (Official Video), kenga "Melodi" eshte publikuar ne Youtube. kjo kenge eshte realizuar nga Rrzon, gjithashtu kengetari kengen e re e ka sjelle me nje Videoklip te cilin e ka punuar produksioni  XL films dhe Martin Flindt.

Rate this item
(1 Vote)