10minuta lajme shqip blue1
Ronela Hajati - Lage

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Ronela Hajati - Lage

Ronela Hajati - Lage (Official Video), kenga "Lage" te cilin e sjell kengetarja e njohur dhe shume e famshme Ronela Hajati eshte lansuar. kengetarja Tekstin dhe Melodin e kesaj kengen e ka bere vet, kurse Muzika eshte realizuar nga Marko Polo."Lage" eshte e realizuar me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Imagine Film

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android