Print this page

Ronela Hajati - Lage

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Ronela Hajati - Lage

Ronela Hajati - Lage (Official Video), kenga "Lage" te cilin e sjell kengetarja e njohur dhe shume e famshme Ronela Hajati eshte lansuar. kengetarja Tekstin dhe Melodin e kesaj kengen e ka bere vet, kurse Muzika eshte realizuar nga Marko Polo."Lage" eshte e realizuar me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Imagine Film

Rate this item
(0 votes)