10minuta lajme shqip blue1
Edi & Rifadija - Dashni

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Edi & Rifadija - Dashni

Edi & Rifadija - Dashni (Official Video), dueti me i ri i cili vjen nga Edi dhe Rifadija eshte publikuar ne Youtube.kenga e re titullohet "Dashni" vjen eshte e realizuar me Klip veror i cili eshte punuar nga Mproduction. Muziken e kenges e ka punuar Rrahman Kryeziu, ndersa Tekstin e ka shkruar Edi Krasniqi. "Dashni" eshte postuar te kanali EdiRifadijaOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android