Print this page

Edi & Rifadija - Dashni

22 Jun 2019
Muzik Shqip - Edi & Rifadija - Dashni

Edi & Rifadija - Dashni (Official Video), dueti me i ri i cili vjen nga Edi dhe Rifadija eshte publikuar ne Youtube.kenga e re titullohet "Dashni" vjen eshte e realizuar me Klip veror i cili eshte punuar nga Mproduction. Muziken e kenges e ka punuar Rrahman Kryeziu, ndersa Tekstin e ka shkruar Edi Krasniqi. "Dashni" eshte postuar te kanali EdiRifadijaOfficial.

Rate this item
(0 votes)