10minuta lajme shqip blue1
Edona Llalloshi - U bo cka u bo

27 Jun 2019
Muzik Shqip - Edona Llalloshi - U bo cka u bo

Edona Llalloshi - U bo cka u bo - Official Video), kengetarja Edona Lalloshi ka publikuar kengen me te re te saj.kenga e re titullohet "U bo cka u bo" dhe vjen e realizuar me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur EMFcreative, kurse per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Arsim Bunjaku, kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali Premier Songs.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android