Print this page

Edona Llalloshi - U bo cka u bo

27 Jun 2019
Muzik Shqip - Edona Llalloshi - U bo cka u bo

Edona Llalloshi - U bo cka u bo - Official Video), kengetarja Edona Lalloshi ka publikuar kengen me te re te saj.kenga e re titullohet "U bo cka u bo" dhe vjen e realizuar me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur EMFcreative, kurse per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Arsim Bunjaku, kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali Premier Songs.

 

Rate this item
(0 votes)