10minuta lajme shqip blue1
Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline

27 Jun 2019
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline

Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline (Official Video), dueti me i ri i cili vjen nga dyshja e njohur dhe shume e pelqyer Genc Prelvukaj dhe Aurela Gace.kenga mban titullon "Adrenaline", kjo keng vjen e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet Genci, ndersa Video xhirimet e klipit jane realizuar nga produksioni Black Fish.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android