Print this page

Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline

27 Jun 2019
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline

Genc Prelvukaj & Aurela Gace - Adrenaline (Official Video), dueti me i ri i cili vjen nga dyshja e njohur dhe shume e pelqyer Genc Prelvukaj dhe Aurela Gace.kenga mban titullon "Adrenaline", kjo keng vjen e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet Genci, ndersa Video xhirimet e klipit jane realizuar nga produksioni Black Fish.

Rate this item
(1 Vote)