10minuta lajme shqip blue1
Lumi B x Ledri Vula - Kiss Kiss

27 Jun 2019
Muzik Shqip - Lumi B x Ledri Vula - Kiss Kiss

Lumi B x Ledri Vula - Kiss Kiss (Official Video), reperi Lumi B ka publikuar kengen e tij me te re.kenga me e re vjen ne bashkpunim me reperin e njohur Ledri Vula, kjo kenge titullohet "Kiss Kiss" dhe eshte e kompletuar edhe me Klip per te cilin eshte perkujdesur Valon Aziri, kurse Tekstin e ka shkruar vet Ledri dhe Lumi, gjithashtu Muziken e ka punuar BigBang.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android