10minuta lajme shqip blue1
Nuse 3 - B2N ft. Dorisa Pacolli

27 Jun 2019
Muzik Shqip - Nuse 3 - B2N ft. Dorisa Pacolli

Nuse 3 - B2N ft. Dorisa Pacolli (Official Video), kenga e cila vjen e interpretuar nga dyshja B2N dhe Dorisa Pacolli eshte publikuar ne Youtube. per Muziken dhe Tekstin e kenges eshte kujdesur vet kengetari B2N, kete kenge e gjeni te kanali B2N Beatz.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android