10minuta lajme shqip blue1
Kidda - Bella

28 Jun 2019
Muzik Shqip - Kidda - Bella

Kidda - Bella (Official Video), kenga "Bella" eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare KIDDA. kenga vjen me Tekst te shkruar nga Kidda dhe Alba, kurse per Videoklipin eshte kujdesur Omely.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android