10minuta lajme shqip blue1
Vedat Ademi - Sa m'ke mungu

28 Jun 2019
Muzik Shqip - Vedat Ademi - Sa m'ke mungu

Vedat Ademi - Sa m'ke mungu (Official Video), kengetari Vedat Ademi sapo ka lasuar kengen e tij me te re e cila titullohet "Sa m'ke mungu".kjo kenge me Muzik te realizuar nga Genti Myftaraj, kurse me Tekst te shkruar nga Endrit Mumajesi. kenga poashtu eshte e kompletuar me nje Videoklip shume te bukur veror i cili eshte punuar nga ProVideo.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android