10minuta lajme shqip blue1
Rina ft Blake - Jumanji

28 Jun 2019
Muzik Shqip - Rina ft Blake - Jumanji

Rina ft Blake - Jumanji (Official Video), kengetarja Rina po vazhdon te sjell projkete te reja per fansat e saj.Rina sapo ka publikuar kengen e saj me te re e cila vjen ne bashkpunim me reperin Blake. kenga e re titullohet "Jumanji" dhe eshte realizuar me Klip i cili eshte xhiruar nga produksioni Filmnation, kurse per Muziken eshte kujdesur ZzapnChriss dhe Majorizm, gjithashtu Tekstin e ka shkruar Blake dhe Kkoke.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android