10minuta lajme shqip blue1
Gjiko - Coco Jumbo

30 Jun 2019
Muzik Shqip - Gjiko - Coco Jumbo

Gjiko - Coco Jumbo (Official Video), kenga "Coco Jumbo" eshte publikuar ne Youtube. kenga vjen e punur nga BigBang, kurse Videoklipin e ka xhiruar Valon Aziri, kenga gjithashtu eshte postuar te kanali REDBOX Entertainment.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android