10minuta lajme shqip blue1
Elvana Gjata x Capital T - Fustani

30 Jun 2019
Muzik Shqip - Elvana Gjata x Capital T - Fustani

Elvana Gjata x Capital T - Fustani (Official Video), kengetarja Elvana Xhata ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re titullohet "Fustani" dhe eshte ne bashkpunim me reperin Capital T.kenga gjithashtu edhe e realizuar me nje Videoklip shume te bukur ne te cilin Elvana shfaqet shume terheqese.kjo keng po klikohet dhe po pelqehet shum. kenga "Fustani" vjen me Tekst te shkruar nga vet dyshja Elvana dhe Capital T,kengen poashtu mund ta gjeni te kanali Elvana Gjata.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android