10minuta lajme shqip blue1
Yll Demaj - M'erdh nje leter

01 Jul 2019
Muzik Shqip - Yll Demaj - M'erdh nje leter

Yll Demaj - M'erdh nje leter (Official Video), kengetari Ylli Dema ka publikuar kengen e re.kenga vjen e punuar me Videokolip te xhiruar nga BUG production, kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali VizioniLibonia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android