10minuta lajme shqip blue1
Skedri ft Mimoza Shkodra - T'lutem

01 Jul 2019
Muzik Shqip - Skedri ft Mimoza Shkodra - T'lutem

Skedri ft Mimoza Shkodra - T'lutem (Official Video) kengetarja e njohur Mimoza Shkodra sapo ka lansuar kengen e saj me te re. kenga e cila mban titullin "T'lutem" eshte ne bashkpunim me kengetarin Skerdi, ky eshte dueti i pare mes dyshes.kenga vjen e punuar nga Dj R Beatz, kurse me Tekst te shkruar nga vet Skerdi, gjithashtu kjo keng eshte e realizuar me Klip shume te bukur dhe veror per te cilin eshte kujdesur Jay Dee.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android