10minuta lajme shqip blue1
Kreshniko - Cannabis

01 Jul 2019
Muzik Shqip - Kreshniko - Cannabis

Kreshniko - Cannabis (Official Video), kenga "Cannabis" eshte postuar ne Youtube. kenga vjen e interpretuar nga kengetari Kreshniko, kjo kenge eshte realizuar me Tekst nga vet Kreshniko, ndersa Beat e ka punuar Poremuzic. kenga "Cannabis" eshte e kompletuar gjithashtu me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Luca Tiziani, kete keng mund ta gjeni tek kanali zyrtare Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android